ERJ-P14J122U
MFR.Part #
ERJ-P14J122U
JLCPCB Part #
C2080763
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS