ERJ-U6RD1050V
MFR.Part #
ERJ-U6RD1050V
JLCPCB Part #
C4311072
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS