EXB-U18303JX
MFR.Part #
EXB-U18303JX
JLCPCB Part #
C20027048
Package
0502
Description
30kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS