EXB-U14304JX
MFR.Part #
EXB-U14304JX
JLCPCB Part #
C20026936
Package
0302
Description
2 300kΩ 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS