ERJ-U14D4640U
MFR.Part #
ERJ-U14D4640U
JLCPCB Part #
C4324111
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS