EXB-U14300JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U14300JX
JLCPCB Part #
C20026932
Package
0302
Description
2 30Ω 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS