EXB-2HV474JV
MFR.Part #
EXB-2HV474JV
JLCPCB Part #
C1732053
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
16 470kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS