ERJ-H3EF15R8V
MFR.Part #
ERJ-H3EF15R8V
JLCPCB Part #
C4179128
Description
-55℃~+175℃ 125mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS