ERJ-HP6J361V
MFR.Part #
ERJ-HP6J361V
JLCPCB Part #
C3978424
Description
-55℃~+175℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS