ERA-6AED6812V
MFR.Part #
ERA-6AED6812V
JLCPCB Part #
C2099363
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS