ERJ-U12F9533U
MFR.Part #
ERJ-U12F9533U
JLCPCB Part #
C1014431
Description
-55℃~+155℃ 750mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS