ERJ-U12D1801U
MFR.Part #
ERJ-U12D1801U
JLCPCB Part #
C6035148
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS