HP111QF6203T4E
MFR.Part #
HP111QF6203T4E
JLCPCB Part #
C2775821
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 200V 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS