ERJ-L06UJ49MV
MFR.Part #
ERJ-L06UJ49MV
JLCPCB Part #
C4122263
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS