ERJ-U1DD1801U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1801U
JLCPCB Part #
C4302994
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS