ERJ-S12F3241U
MFR.Part #
ERJ-S12F3241U
JLCPCB Part #
C2144434
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS