ERJ-P06F16R9V
MFR.Part #
ERJ-P06F16R9V
JLCPCB Part #
C4227053
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS