ERJ-PA3D8453V
MFR.Part #
ERJ-PA3D8453V
JLCPCB Part #
C3931671
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS