ERJ-14NF2150U
MFR.Part #
ERJ-14NF2150U
JLCPCB Part #
C2086593
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS