ERJ-S08F2493V
MFR.Part #
ERJ-S08F2493V
JLCPCB Part #
C3952512
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS