ERJ-S08F5493V
MFR.Part #
ERJ-S08F5493V
JLCPCB Part #
C2121713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS