ERJ-S06D2151V
MFR.Part #
ERJ-S06D2151V
JLCPCB Part #
C2121769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS