ERJ-PA3F5903V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5903V
JLCPCB Part #
C3944741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS