ERA-3VRB1071V
MFR.Part #
ERA-3VRB1071V
JLCPCB Part #
C1862660
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS