ERJ-UP6F3001V
MFR.Part #
ERJ-UP6F3001V
JLCPCB Part #
C4125159
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS