ERA-2VPB3241X
MFR.Part #
ERA-2VPB3241X
JLCPCB Part #
C4278115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS