ERJ-S03D3482V
MFR.Part #
ERJ-S03D3482V
JLCPCB Part #
C4327914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS