JW2AHN-DC12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JW2AHN-DC12V
JLCPCB Part #
C1015387
Package
DIP,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+60℃ 12V 15ms 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) DIP,12.8x28.6mm Power Relays ROHS