ERJ-U3RD1652V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1652V
JLCPCB Part #
C1882144
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS