ERJPA2J301X
MFR.Part #
ERJPA2J301X
JLCPCB Part #
C542881
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS