ERJ-U01F6190C
MFR.Part #
ERJ-U01F6190C
JLCPCB Part #
C1013956
Description
-55℃~+125℃ 50mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS