ERA-8AHD33R2V
MFR.Part #
ERA-8AHD33R2V
JLCPCB Part #
C20018030
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS