ERJ-U03F4022V
MFR.Part #
ERJ-U03F4022V
JLCPCB Part #
C3978469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS