ERJ-3RBD6802V
MFR.Part #
ERJ-3RBD6802V
JLCPCB Part #
C20023403
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS