ERG-1SG202V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-1SG202V
JLCPCB Part #
C5736150
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS