ERJ-P06F1540V
MFR.Part #
ERJ-P06F1540V
JLCPCB Part #
C4012961
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS