ERJ-U03D6813V
MFR.Part #
ERJ-U03D6813V
JLCPCB Part #
C4211362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS