ERJ-1TNF1740U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1740U
JLCPCB Part #
C2147255
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS