ERJ-1TNF1473U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1473U
JLCPCB Part #
C3967675
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS