ERG-2SJ333E
MFR.Part #
ERG-2SJ333E
JLCPCB Part #
C3514301
Description
-55℃~+235℃ 2W 33kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS