ERG-2SJ363E
MFR.Part #
ERG-2SJ363E
JLCPCB Part #
C5735202
Description
-55℃~+200℃ 2W 36kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS