ERG-2SJ162
MFR.Part #
ERG-2SJ162
JLCPCB Part #
C6240087
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS