ERG-2SJ103
MFR.Part #
ERG-2SJ103
JLCPCB Part #
C6191742
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS