ERG-2SJ102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2SJ102
JLCPCB Part #
C3417039
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 1kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS