ERA-2VRB3481X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VRB3481X
JLCPCB Part #
C4225727
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS