ERA-2VEB3481X
MFR.Part #
ERA-2VEB3481X
JLCPCB Part #
C4306967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS