ERJ-U0XF5360Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5360Y
JLCPCB Part #
C4065666
Description
-55℃~+125℃ 31mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS