EEU-HD1H681SB
MFR.Part #
EEU-HD1H681SB
JLCPCB Part #
C1585642
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16mm 2000hrs@105℃ 50V 650mA@120Hz 680uF 7.5mm ±20% Plugin,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS