ERA-2VPB1501X
MFR.Part #
ERA-2VPB1501X
JLCPCB Part #
C3992218
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS