16SEPF560M+TSS
MFR.Part #
16SEPF560M+TSS
JLCPCB Part #
C3274398
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 14mΩ 16V 247.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 560uF 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS